Rozwiązania ERP

ERP to system informatyczny służący wspomaganiu zarządzania przedsiębiorstwem lub współdziałania grupy współpracujących ze sobą przedsiębiorstw, poprzez gromadzenie danych oraz umożliwienie wykonywania operacji na zebranych danych. AdvancedIT jako partner ta dyplomowany serwisant Insert proponuje swoim klientom ERP system firmy Insert – Navireo.

Navireo logo

Navireo to najbardziej rozbudowany i systemny program klasy ERP. Posiada wiele funkcji – od obsługi działu handlowego, magazynu, przez księgowe i finansowe operacje (deklaracje, rozrachunki, księgi rachunkowe), po prowadzenie działu kadr, CRM i in. Dostosowany jest do obowiązujących w Polsce przepisów oraz do wymogów Unii Europejskiej. System jest jak najbardziej otwartym i gotowym na rozbudowę system zarządzania relacjami z klientami.

Wiele firm, w celu sprawnego prowadzenia biznesu, oczekuje od systemów do zarządzania przedsiębiorstwem zaawansowanych, czasami nietypowych funkcji. Navireo pozwala stworzenie i wykorzystanie rozwiązań spełniających nawet najbardziej nietypowe wymagania klienta. Bardzo ważną jest możliwość integracji Navireo z już istniejącą u danego klienta infrastrukturą informatyczną.

System jest jak najbardziej otwartym i gotowym na rozbudowę system zarządzania relacjami z klientami. Więcej o systemie zapoznasz się na stronie producenta navireo.pl.

Wszystkie oferty